Nauczymy Cię nosić maluszka w chuście! 0
Nauczymy Cię nosić maluszka w chuście!

Jesteś świeżo upieczoną Mamą i już widzisz, że Twoje dziecko uwielbia bliskość i kontakt skóra do skóry? Twoje Dziecko ma już kilka tygodni i od noszenia na rękach boli Cię kręgosłup? Może to już czas, by wspomóc się narzędziem, które pomaga stworzyć niezwykłą więź pomiędzy noszącym Rodzicem a Maluszkiem, a do tego dba o zdrowie obojga? Jeśli myślisz o noszeniu dziecka w chuście, polecamy zajęcia z naszym doradcą noszenia. Tak, Gryzole to nie tylko gryzaki. To również nauka noszenia w chuście. 

czytaj całość »
Gryzole - po co niemowlakowi silikonowe gryzaki? 0
Gryzole - po co niemowlakowi silikonowe gryzaki?

Gryzole to silikonowe gryzaki dla maluszków, biżuteria dla ich mam i zawieszki do zaczepienia smoczków, kluczy czy innych gadżetów. Zrobione z bezpiecznych materiałów, o różnorodnych, zaokrąglonych, przystosowanych do malutkich dziecięcych rączek kształtach i bajecznych kolorach. Jednak czy takie gadżety są nam i maluszkom w ogóle potrzebne? 

czytaj całość »
Skąd się wzięły Gryzole, czyli co nieco o naszej marce 0
Skąd się wzięły Gryzole, czyli co nieco o naszej marce

Historia Gryzoli jest historią rodziny, w której pojawiło się dziecko. Jak to często bywa, nowe zajęcie jest efektem pasji. Silikonowe gryzaki robione w wolnej chwili, wręcz po nocach, w końcu stały się sposobem na życie. Przeczytaj jak postała nasza marka. Zapraszamy!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl